Декоративна штукатурка » Майстри для декоративної штукатурки у Львові
 

Майстри для декоративної штукатурки у Львові

Одним з популярних і старовинних способів оздоблювальних робіт на внутрішніх і зовнішніх стінах будинку є декоративна штукатурка. Тут можна виділити венеціанську штукатурку, хоча б тому, що це один з найкрасивіших видів обробки. Штукатурка стін необхідна для захисту від впливу зовнішніх факторів, погодних умов. Крім того, вона забезпечує краще збереження тепла і протистоїть впливу вогню.

 

Необхідно пам'ятати, що всі оздоблювальні матеріали потребують додаткової обробки засобами, що захищають від впливу деяких кліматичних факторів. Навіть найміцніший, красивий і стійкий цегла з кераміки, які не оброблений додатково захисним засобом, втратить всі свої позитивні якості. Це почне відбуватися вже через рік використання. Саме таким захисним засобом і є декоративна штукатурка – тож якщо Ви надумали! Замовляйте львівських майстрів .

Львівські майстри декоративної штукатурки - замовити!
Майстри декоративної штукатурки. Львів. т. (098) 857-71-31

 

Види штукатурки:

У Львові для внутрішніх стін оштукатурювання не менш важливо. Венеціанка, Отточенто, Стукко, Сахара, Марселька робить стіни теплішими і менш звукопроникаючими. Вона надає їм красивий привабливий вигляд і забезпечує більшу безпеку. Також декоративна штукатурка  стін не дозволяє зайвій вологості проникати в приміщення. Крім того, штукатурка приховує наочні дефекти стін або стелі.

 

До того, як починати подальшу обробку внутрішніх стін, необхідно підготувати їх, вирівняти і зачистити всю поверхню.

Саме кваліфікація майстрів визначає якість виконаних робіт. А так як в наш сучасний вік все ще не буває абсолютно ідеальних стін, необхідно за допомогою спеціальних інструментів і штукатурки довести їх практично до досконалості. Наклейка найдорожчих шпалер, фарбування найсучаснішими матеріалами не приховає всіх нерівностей поверхні так, як це зробить штукатурка - тож майстер має бути із своїм інструментом а бажано і матеріалом, який він може Вам порекомендувати!

 

Декоративна штукатурка буває двох видів: «суха» і «мокра». «Суха» штукатурка являє собою не товстий лист, виготовлений в заводських умовах для обшивки стін. «Мокра» штукатурка - це спеціальна негуста суміш, якою покривають, попередньо підготовлену стіну. При застиганні ця суміш утворює цілісну поверхню. Після повного висихання шару штукатурки можна продовжувати оздоблювальні роботи. 

Роботи з оштукатурювання стін поділяються на три типи. 

  • Перший вид - це прості штукатурні роботи для приміщень, не призначених для житла.
  • Другий вид - це обштукатурювання стін в житлових приміщеннях або громадських.
  • І третій вид - це високоякісне оштукатурювання стін (ДЕКОРАТИВНА ШТУКАТУРКА).

 

Можна самостійно зайнятися обробкою стін за допомогою штукатурки, а можна запросити фахівця в цій галузі. Щоб самостійно нанести штукатурку, необхідно трохи постаратися і застосувати нескладні навички. При бажанні результат не буде відрізнятися, як якщо б ці роботи виконав би майстер. Крім того, це вигідно з точки зору економії коштів, так як роботи по оштукатурення оцінюються досить дорого.

 

Якщо Ви шукаєте – Де знайти майстра штукатура у Львові для нанесення декоративної штукатурки, то слід наймати дійсно професійну людину, не орієнтуючись на вартість послуг. Не зайвим буде заздалегідь поцікавитися портфоліо майстрів та їхніми рекомендаціями.

 

Іноді не вся поверхня повинна піддатися обштукатурюванню. Якісь частини стіни не вимагають покриття шаром штукатурки. Або дефекти стіни приховує стоїть там меблі.

Вартість штукатурних робіт:

Тому обсяг робіт, виконаних штукатури, вимірюється квадратними метрами. Додаткові роботи, такі як, підготовка стін до штукатурки, покриття їх шпаклівкою - оцінюються самостійно. Якщо виконавець замовлення використовує свої матеріали - це теж включають в оплату роботи. Вартість штукатурних робіт у Львові узгоджується окремо на кожному об’єкті.

Також вартість штукатурних робіт може залежати і від району виконання у Львівській області:

Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець, Червоноград, Яворів, Жовква, Дрогобич, Самбір, Радехів, Миколаїв, Золочів, Броди, Буськ

====

Наші контакти:

т. (098) 857-71-31