Декоративна штукатурка » Наші роботи » Будинки » Панелі з ліпнини (молдінг) в будинку. Львів 2021.
 

“ Панелі з ліпнини (молдінг) в будинку. Львів 2021. ”

stars

Приклад панелей із ліпнини (можна використовувати молдінг) - ліпний декор вважається одним із найдавніших методів прикраси стін, про який знали ще давні греки та римляни, які створюють усі ліпні деталі своїми руками. Сьогодні ручне ліплення застосовують набагато рідше, оскільки це досить дорогий та тривалий процес. Її заміною стали готові заводські виливки, виготовлені з полістиролу, поліуретану або гіпсу.

Панелі з ліпнини (молдінг) в будинку. Львів 2021.

Сьогодні багато фахівців переконані, що дизайн стін є основою всього інтер'єру, оскільки жодні інші елементи декору не можуть задати приміщенню настрій так значно, як стіни. Рекомендуємо ознайомитись із деякими виробами, за допомогою яких можна оформити стіни.

На сьогоднішній день ліпні прикраси представлені великою різноманітністю: колони, пілястри, кесони, карнизи, молдинги, медальйони та розетки, які можна поєднувати між собою, створюючи чудові декоративні композиції для оформлення стін.

Дуже привабливий, незвичайний та оригінальний вигляд має ажурна ліпнина у вигляді орнаментальних панелей. Такі панелі можуть володіти різними розмірами та малюнками, що дає можливість застосовувати їх у різних приміщеннях: ванній кімнаті, спальні, їдальні, вітальні.

Молдінги є одним з видів декору стін, який також несе на собі деякі функціональні навантаження. Молдинг - це накладний пристрій у вигляді опуклої поверхні, на якому розміщені поперечні перерізи різної товщини.

Молдинги виробляють із різних матеріалів: поліуретану, гіпсу, полістиролу, металу та дерева. Молдинги Harmony виготовляються з високоякісного та екологічного поліуретану. Їх можна застосовувати як прикраси ніш, стін, а також створювати з їх допомогою рами, панельну обшивку та інші елементи, які надають інтер'єру унікальної чарівності та особливого стилю.

Також варто відзначити, що молдинги дуже практичні: завдяки їм можна приховати труби та дроти, зонувати приміщення, а також замаскувати деякі дефекти стін. Більш того, дані вироби, особливо якщо створені із стійкого матеріалу, здатні захистити стіну від деяких порушень.

Майстри декоративної штукаутрки у Львові