Декоративна штукатурка » Каталог штукатурок
 

Вибрати декоративні штукатурки у Львові

Декоративна штуатурка може бути різною - привносити тепло і затишок або вносити несподіваний простір і ясність в надмірно навантаженому і тісному приміщенні. Вона здатна як дзеркало в дрібницях відображати вас самих і ваше Я і навіть формувати його. Будь то невелика дверцята або цілий стелю - не настільки важливо. Так як же все зробити правильно? Як не помилитися при виборі самого візерунка або зображення і місця для його нанесення? Де пролягає межа між доречністю та несмаком і як вчасно зупинитися у виборі штукатурки...

 
 

Велике різноманіття матеріалів ускладнює можливість вибрати декоративні штукатурки у Львові.

Велику роль у прийнятті рішення відіграє популярність самого матеріалу. Поки декоративна штукатурка популярна, ціна за роботу нанесення довгий час не падає.

Наприклад, найдорожча штукатурка у нанесенні - це силіконова штукатурка. Але прекрасні експлуатаційні можливості, здатність до самоочищення все одно привертають клієнтів. Силікатна штукатурка, хоч і відносять до мінерального класу, але складається вона з рідкого скла. Штукатурка не притягує до себе пил, бруд і володіє масою позитивних характеристик.

Інша справа штукатурки з шовковим покриттям, обробка з такою поверхнею виглядає розкішно, а ось людям з достатком вже приїлася така краса. Вартість, наприклад, штукатурки Мокрий шовк впала рази в три, разом з ціною за її нанесення. Не зрозумів таку штукатурку і середній класу місті Львів, тому всі складності з декорування стін шовком, полягають із модними тенденціями у дизайні.