“ Венеціанка - ціна Львів ”

stars

Венеціанська штукатурка — це термін, яким позначають спосіб нанесення декоративної штукатурки. Обробляється поверхня покривається декількома тонкими шарами штукатурної маси, які укладаються в хаотичному порядку.

Венеціанка - ціна Львів

В результаті за рахунок поєднання гладких і текстурованих ділянок формується унікальний рельєф. Додатково посилити декоративний ефект можна забарвленням шарів штукатурки в різні кольори, тонуванням, поліруванням, вощіння і іншими способами. В залежності від складу суміші, буває декілька видів класичної венеціанки.

Світильники у вітальні Венецианка у вітальні

Види венеціанської штукатурки:

ВЕНЕТО (Veneto) - це шпалери з ефектом шліфованого мармуру. Оптимальне співвідношення ціни і якості матеріалу. Його наносити простіше інших. Фінішним шаром поверх штукатурки наносять віск, таке покриття можна мити.

ТРЕВИНЬЯНО (Trevignano) - штукатурка з ефектом полірованого мармуру Відрізняється напівпрозорість шарів штукатурки: імітація мармуру або будь кам'яної поверхні з ним більш реалістична. Тревиньяно зовні нагадує травертин (полікристалічна гірська порода). До складу входить полімер. Завдяки цьому штукатурки кілька сотень відтінків. Її можна використовувати для віталень і холів в стилі бароко або для вінтажних інтер'єрів.

МАРБЕЛЛА (Marbella) - штукатурка з античним ефектом грубо обробленого мармуру. Від класичної відрізняється бархатистістю поверхні, що добре поєднується з глянцевими відполірованими прожилками. Марбеллу можна використовувати у вологих приміщеннях (наприклад, для ванної кімнати або кухні) завдяки сополимерным добавок.

ЭНКАУСТО (Encausto) Ефект напівматовою поверхні з темними вкрапленнями. Вона зовні нагадує граніт. Як фінішний шар використовують воскове покриття. Його потрібно періодично оновлювати, щоб зберігалася опірність волозі. Це штукатурка з ефектом шліфованого мармуру з теракотовими вкрапленнями.

ІМПЕРІАЛ (Imperiale)- в складі є золотий пігмент. Поверхню штукатурки напівпрозора.

Стіна, оброблена «венеціанкою», ніби світиться зсередини, тобто на матовою і дуже глибокої основі покриття видно світлові відблиски. Це світіння, що називається також «феноменом глибини світла», є наслідком нанесення багатьох напівпрозорих шарів — чим їх більше, тим більше виражений ефект. Ефект світіння отримується завдяки грі відбитих променів, що проникають в товщу покриття і позначаються на різних глибинах в залежності від кута падіння. Саме цей ефект робить венеціанську штукатурку надзвичайно схожою на полірований мармур.

- замовити майстрів

Венеціанка в сучасному дизайніВенеціанка в сучасному дизайні


Якщо Ви вибрали декоративну штукатурку «венеціанка», слід врахувати, що вона відноситься до найбільш дорогих оздоблювальних матеріалів. Ціна у Львові венеціанської штукатурної суміші залежить від площі та кількості компонентів, що входять до складу. А якщо врахувати, що потрібно заґрунтувати стіну, вирівняти, а нанесену штукатурку — задекорувати, то ціна може ще зрости.