Декоративна штукатурка » Інформація » Ціна нанесення декоративної штукатурки
 

“ Ціна нанесення декоративної штукатурки ”

stars
Ціна нанесення декоративної штукатурки

Якщо переглянути вартість в інтернеті за покриття стін декоративною штукатуркою, то ціни починаються від 300 грн. за один квадратний метр. Правда, така ціна тільки озвучує, а насправді потім Вам додадуть вартість додаткових шарів, роботу по грунтовці, обробці воском, так набіжить близько 500 гривень за метр квадратний у містіт Львів. За обробку венеціанською штукатуркою з вас зажадають близько 470 грн. А за художню обробку, наприклад, з панно - від 500 гривень і вище. Якщо міркувати про те, скільки в підсумку вартує декоративна штукатурка, то враховуйте, що вартість самого матеріалу штукатурки становить всього четверть частини від повної вартості, виходить інші три частини - це і є робота.

Ціна робіт з нанесення декоративної штукатурки:

stars
ВАРТІСТЬ за м2 до 40 м2 до 100 м2 більше 100 м2
Венеціанка 520 грн. 500 грн. 490 грн.
Лінкруст 2630 грн. 2600 грн. 2580 грн.
Ліпнина 200-620 грн. 200-600 грн. 200-580 грн.

В нашому асортименті представлена декоративна штукатурка різних видів: фактурна, венеціанська, структурна, лінкруст і ліпнина, а також фарби для стін з різними декоративними ефектами. Всі матеріали екологічно безпечні і мають необхідні сертифікати. У нашій компанії, в місті Львів, працюють майстри з нанесення декоративної штукатурки з багаторічним досвідом і високою кваліфікацією. Ми виконуємо роботи з нанесення декоративної штукатурки як в приватному сегменті (котеджі, квартири), ми виконуємо елітний ремонт декоративною штукатуркою в бізнес-центрах, готелях, елітних житлових комплексах та садибах.

З чого складається розрахунок вартості робіт з декоративними штукатурками можна подивитися на сайтах компаній, які виконують оздоблювальні роботи.

Яка ціна декортаивної штукатурки у Львові?

Звичайно, складність кожного штукатурного покриття грає величезну роль, але майже у всіх компаній за розрахунок беруться такі параметри:

  • Вартість виїзду фахівця додому для консультації.
  • Підраховується площа поверхні під нанесення штукатурних робіт.
  • Розраховується вартість, в залежності від місця ведення роботи, наприклад, стельові покриття, додають 50% вартості.
  • Підраховується рівень складності.
  • Враховується вартість окремих елементів.
  • Оплата дорожніх витрат майстра.
  • Вартість додаткових послуг, у вигляді доставки матеріалів.
 

Види штукатурок