Декоративна штукатурка » Статті про штукатурку
 
 

Трафаретна техніка декоративної штукатурки. Львів.

stars

Трафаретна техніка декоративної штукатурки є однією з найдавніших технік створення малюнка у місті Львів.

 
 

Декоративна штукатурка «Пісок» - Замовити у Львові

stars

Професійне нанесення декоративного покриття «Пісок» у Львові та Львівській області. Виконуємо оздоблення будь-яких приміщень: квартир, офісів, будинків, котеджів декоративною штукатуркою «Пісок».

Одним із найпоширеніших видів декоративної штукатурки останнім часом є «Пісок». Цей матеріал відмінно вписується в багато стилів інтер'єру і створює незвичайну атмосферу, надаючи приміщенню шик та індивідуальність.

 
 

Львівські майстри - понад 12 років успішної роботи з декоративними покриттями

stars

Досвід наших львівських майстрів з обробки та нанесення декоративної штукатурки, венеціанських покриттів, декоративних фарб досягає 10-20 років. 

 
 

Отточенто ціна декоративної штукатурки у Львові та Львівській області.

stars

Декоративна штукатурка «Отточенто» – це найбільш затребуваний вид декоративного покриття в сучасному Львові. Даний вид внутрішнього оздоблення стін набув такої популярності завдяки своїй практичності та безлічі кольорових гам і фактур.

 
 

Декоративна штукатурка будинку у Львові

stars

Внутрішня декоративна штукатурка у Львові та області, як один із способів оздоблення поверхонь в приміщеннях різного типу, була і залишається найбільш затребуваною при проведенні оздоблювальних робіт. Сучасні дорогі штукатурки вимагають ідеально рівної поверхні. Тому спочатку,  навіть при використанні панелей МДФ, гіпсокартону, рекомендованих, як один з варіантів отримання рівної поверхні, необхідно провести попередні роботи з підготовки стін під штукатурку.

 
 

Розпис стін - сучасний елемент інтер'єру

stars

Все частіше в ми ловимо себе на думці, що всі спроби наздогнати сучасністю і актуальністю призводять нас до однієї простої думки - до думки про те, що актуальність, сучасність і унікальність полягають в нас самих. Правда, ми вже достатньо досвідчені і знаємо, що коли справа стосується дизайну власного інтер'єру, самим нам не обійтися. Ми звикли звертатися до професіоналів. Що ж радять нам вони?

 
 

Дизайн інтер'єру - економія коштів або зайва трата?

stars

Скептичне ставлення багатьох до послуг дизайнера з часом зникло. Однак підсвідомість все ще вперто твердить нам - професійний дизайн-проекти це розкіш, незліченні витрати грошей, які дістаються нам з таким трудом. На перший погляд це може прозвучати дивно, але дизайн-проект насправді, при більш детальному розгляді, веде не до «роздування» бюджету, виділеного на ремонт, а до суттєвої економії. Як?

 
 

Види штукатурок