“ Марморіно ”

stars

Декоративна штукатурка на основі натурального меленого мармуру Brodeco «Marmorino» для внутрішніх робіт.
«Марморіно» застосовують для обробки поверхонь в класичному стилі. Покриття імітує мармур, але на відміну від венеціанської штукатурки поєднує в собі як глянсову, так і матову поверхню, а також має невелику рельєфність. Дозволяє комбінувати кілька кольорів, за рахунок чого поверхня набуває більш цікавий вигляд. Також можливе покриття різними декоративними фарбами, підсилюють декоративний ефект, або воском, надає водовідштовхувальні властивості.

Марморіно

Оздоблення штукатуркою «Марморіно» виконується в таких приміщеннях як холи, вітальні кімнати, передпокої, а також для окремих елементів інтер'єру — коллон, ніш, камінів, декоративних перегородок і стін.
Декоративна штукатурка Brodeco "Marmorino" сама універсальна з усіх існуючих видів штукатурок з допомогою якої можна імітувати натуральні покриття з полірованою глянцевою або матовою структурою: під мармур, камінь травертин, ракушняк, ефект бетону, цементу, а також створювати різні рельєфні структури. Покриття Марморіно підходять як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Покриття не вимагає ідеальної підготовки стін. Ефектно виглядає поєднання матової та глянцевої поверхні.

Замовити Марморіно в Львові

Штукатурки під гладкий камінь, глина Антіко і Cocciopesto використовують для внутрішньої обробки. Вони містять кольорові вкраплення (теракотові гранули), які і відрізняють їх від «Венеціанської штукатурки».

Всі покриття натуральні (на основі гашеного вапна), дихаючі, запобігають утворенню цвілі і бактерій. Підходять для інтер'єрів як в класичному, так і в сучасному стилях. Рекомендуємо для нанесення в коридорах і кухнях.