“ Штукатурка під бетон ”

stars

Декоративну штукатурка під бетон, застосовують в стилях: лофт, готичний, гранж, мінімалізм, Мілітарі, техно і т.д. Легкий і міцний матеріал, що робить імітацію бетону полюбляють в Львові та львівській області.

Штукатурка під бетон

Імітація бетону - штукатурка:

Стіни облицьовані ним не будуть настільки важкими як зроблені зі звичайного матеріалу. Особливості застосування щоб домогтися належного ефекту при використанні цього матеріалу, слід знати його особливості. Декоративна штукатурка під бетон, що укладається своїми руками, має кілька значущих якостей: пористість покриття забезпечується за рахунок наявності в його складі всіляких дрібних частинок – піску, кам'яної крихти; рельєфність забезпечується шляхом пошарового нанесення; важливо очистити стіни від старого покриття ще до того, як ви станете наносити нове; працювати тільки в рукавичках і в респіраторі.

Бетоноефект - декоративна штукатурка Бетоноефект - декоративна штукатурка

Найчастіше застосовується дане покриття всередині приміщень з  мінімалістичним дизайном. Для таких приміщень характерний деякий аскетизм, прямолінійність ліній, можна навіть сказати суворість при цьому вони не позбавлені затишку.

штукатурка під бетон 
Найбільш значущими "плюсами" цього матеріалу є наступні:

  • Термостійкість. Покриття можна використовувати в приміщеннях, де перепади температур – не рідкість.
  • Вологостійкість (відноситься не до всіх матеріалів). Якщо в приміщенні відзначається стабільно підвищена вологість, то покриття такого типу тут буде не поганим рішенням. Чому так? Вирішальну роль відіграє її гігроскопічність-пориста структура робить можливим поглинання надлишків вологи.

Штукатурка ефект бетону 

#Бетонефект ,#Мікроцемент, #Лофт , #Ефектбетону, #Штукатурка під бетон