Декоративна штукатурка » Каталог штукатурок » Декоративна штукатурка під метал
 

“ Декоративна штукатурка під метал ”

stars

Стіни з металевим відливом – це дуже ефектно, але метал – це недешевий матеріал, а шляхетні різновиди (мідь, золото, бронза, срібло, платина) коштують надзвичайно дорого і навряд чи розумно обробляти такими матеріалами стіни. Декоративна штукатурка з металевим ефектом заворожує своїм благородним приглушеним блиском, здатна надати приміщенню індивідуальності і майже не відрізнятиметься візуально від справжніх металів.

Декоративна штукатурка під метал

Декоративна штукатурка в Львові під метал часто використовується в сучасних інтер'єрах. Це може бути штукатурка під зістарений метал або під іржавий метал, окис міді, чорнену сталь або кортен. Ціна на таке декоративне покриття значно дешевша, ніж лист декоративного металу та його встановлення. Плюс незаперечна перевага: штукатурка може повторити всі форми та вигини основи нанесення. До того ж декоративну штукатурку від листа металу відрізнити практично неможливо, оскільки у технології її виготовлення використано природний процес окислення міді, або корозії металу.

Декоративна штукатурка під метал - замовити майстрів у Львові:

COPPER OXIDE Декоративне покриття з ефектом окисленої міді COPPER OXIDE
Декоративне покриття з ефектом окисленої міді

Секрет простий: у складі штукатурки міститься металевий пил, а іржа утворюється під впливом активатора корозії. Для завершення процесу старіння поверхня декоративної штукатурки покривається захисним лаком, припиняється доступ кисню та отриманий декоративний ефект залишається незмінним.

Нанесення декоративної штукатурки з ефектом металу в Львові та області. Професійно створюємо ефект будь-якого металу на стінах, камінах, арках, панно та інших елементах інтер'єру за допомогою декоративної штукатурки. Працюємо на будь-яких об'єктах: у квартирах, будинках, офісах тощо.

VINTAGE Авторська вінтажна фактураVINTAGE Авторська вінтажна фактура 

Декоративна штукатурка з ефектом металу стане незамінним елементом при створенні інтер'єру в таких стилях, як лофт, Hi-tech, мінімалізм. Також, металевий ефект може надати родзинку та ушляхетнити східний стиль або стиль Арт-Деко. Саме завдяки своїй візуальній пластичності та величезній кількості варіантів застосування декоративна штукатурка під метал зараз має все більший попит.

ЦІНА РОБОТИ ЗА М2 ШТУКАТУРКИ ПІД МЕТАЛ у м.Львів

Вартість нанесення таких покриттів починається від 400грн без урахування матеріалів. Усі роботи виконуються виключно під ключ. Колірування кольору та виготовлення тестових зразків безкоштовно. Ви спочатку чітко та ясно уявляєте всі витрати. Такий підхід позбавляє прихованих нюансів і додаткових витрат на подальшій стадії ремонту. Наша майстерня в Львові використовує преміальні матеріали лише італійських виробників, що є додатковою гарантією якості. Досвід наших майстрів від 10 років та більше. Професійно, якісно, ​​чітко в обумовлені терміни-ось результат, який отримує кожен наш замовник.

В обробці під метал використовуються водні або алкідні декоративні фарби, а для надання покриттю яскравості застосовується патина і термо поталь.

BRASS OXIDE
Декоративне покриття з ефектом окисленої латуніBRASS OXIDE Декоративне покриття з ефектом окисленої латуні 

Декоративна штукатурка з ефектом окисленого металу чудово вписується в інтер'єри модерну, ар-деко, розбавляючи їх сучасними нотками. Чудовим рішенням є поєднання штукатурки під бетон та ефекту іржі в сучасних стилях таких як лофт, ганьби-тік, індустріальному дизайні. Металізовану складову, як неординарний декораторський прийом, можна застосовувати разом із будь-якими видами декоративних покриттів, у тому числі і венеціанки. А завдяки міцності та високим технічним характеристикам такі матеріали підходять як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Цікаві та приголомшливі приклади можна спостерігати у відомих архітекторів та дизайнерів. Ціна за роботу за м2 декоративної штукатурки під метал може сильно відрізнятись. Питання як нанесення покриття, використовуваних матеріалів та бажаного результату.

METAL Декоративне покриття з ефектом металу METAL
Декоративне покриття з ефектом металу