Декоративна штукатурка » Статті про штукатурку » Отточенто ціна декоративної штукатурки у Львові та Львівській області.
 

“ Отточенто ціна декоративної штукатурки у Львові та Львівській області. ”

stars
Отточенто ціна декоративної штукатурки у Львові та Львівській області.

Декоративна штукатурка «Отточенто» – це найбільш затребуваний вид декоративного покриття в сучасному Львові. Даний вид внутрішнього оздоблення стін набув такої популярності завдяки своїй практичності та безлічі кольорових гам і фактур.

Станом на 2021 рік в Львові уже ніхто не клеїть шпалери, не обробляє вагонкою чи деревом. У моді тільки декоративна шуткатурка яка дозволяє дихати стінам, надавати візуально більше простору, а в разі виникнення пожежі такі стіни не горять.


Замовляете майстра - т. 098-857-71-31

Отточенто – штукаутрка в тренді і моді останніх 5-ти років.

Майстри компанії "Decor Lviv" уже протягом 10 років виконують декоративні роботи за допомогою Отточенто, і впевненні. що даний вид покриття це краса і вишуканість у будь-якому інтер’єрі квартири та будинка.

 

Ціна (вартість) робіт по нанесенню штукаутркаи Отточенто у Львові та області?

Вартість робіть насамперед залежить від площі поверхні, а також фактури, виробника, додаткових компонентів - тому телефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію!


АКЦІЯ!

При замовленні від 100 кв.м. ми надаємо знижку на роботи - 6%
У наших львівських майстрів Ви можете замовити декоративну штукатурку такими популярними способами нанесення як:

"Велутто". За допомогою цього способу нанесення складається враження що штукаутрка візуально робить структуру стін бархатистою і м'якою. Ніби на стіни накинули велюрове покривало. Цікавий і індивідуальний підхід майстра створить неповторну і затишну атмосферу в кімнаті.

штукатурка отточенто 

«Імперіал». Даний спосіб штукатурки дає можливість зробити колір більш насиченим і глибоким. Візуально створює картину шовку з вологим і перламутровим відтінком. Структура отточенто має глибинний вигляд, що занурює в умиротворення і спокій.

штукатурка отточенто у львові 

Візерунок декоративної штукатурки залежить від руки майстра і його досвіду. Кожен рух і штрих, нанесений фахівцем, неповторний і вишуканий.

отточенто штукатурка 

Фахівці і майстри нашої компанії знайдуть індивідуальний підхід до будь-якого клієнта. Нанесення штукатурки якісно і стильно з гарантією на виконану роботу.

Замовити майстра отточенто 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, виконуємо роботи з нанесення декоративної штукатурки Отточенто в Львові та Львіській області.

Індивідуальний дизайн-проект під декоративну штукаутрку

Якщо ви не можете самі зорієнтуватися по-кольором і матеріалами, то ми Вам розповімо про всі нюанси і завжди підкажемо рішення під ваш смак і бюджет.

декоративная штукатурка отточенто 

При нанесенні декоративної штукатурки,  важлива підготовка приміщень, в залежності від складності і щільності фінішної фактури стін. Якщо ви знаходитесь на стадії завершення штукатурки стін, то бажано зв’язатись із нами, щоб, одразу правильно підготувати стіни для саме «Отточенто».

отточенто декоративная штукатурка 

При бажанні Ви можете замовити дизайнерські проекти, які обговорюються індивідуально. У салонах продажів не завжди є те, чого хоче ваша фантазія. Професійний майстер завжди вам допоможе визначитись, що саме ви хочете!

 

майстри з отточенто у Львові майстри з отточенто у Львові

Замовляете майстра - т. 098-857-71-31

#отточенто #оточенто #декративнаштукаутркаотточенто #штукатуркаотточенто #майстридекоратори #нанесеннядекортавноїштукаутрки #дизайнерськийпроект

 

Види штукатурок