Декоративна штукатурка » Статті про штукатурку » Львівські майстри - понад 12 років успішної роботи з декоративними покриттями
 

“ Львівські майстри - понад 12 років успішної роботи з декоративними покриттями ”

stars
Львівські майстри - понад 12 років успішної роботи з декоративними покриттями

Досвід наших львівських майстрів з обробки та нанесення декоративної штукатурки, венеціанських покриттів, декоративних фарб досягає 10-20 років. 

За довгі роки ми виконали сотні робіт. За цей час сформувалася справжня команда професіоналів, які люблять своє ремесло, накопичився досвід, який дозволяє застосовувати комплексний підхід у вирішенні найскладніших завдань. Наші принципи успіху:

ЛІДЕРСЬКА ПОЗИЦІЯ в ЛЬВОВІ. ПОСЛУГИ МАЙСТРІВ З ДОСВІДОМ РОБОТИ ВІД 10 РОКІВ І БІЛЬШЕ.
Лідерство на основі видачі кращої якості та сервісу за оптимальними цінами з отриманням найвищого результату. Реалізуємо будь-які задуми замовника. Ми шукаємо рішення та знаходимо виходи.

• індивідуальний та трепетний підхід отримує кожен наш замовник

• підбираємо оптимальне рішення виходячи з особливостей приміщення

• перед початком робіт обов'язково виготовляємо безкоштовні тестові зразки

• суворо дотримуємося технології, оскільки це запорука якості та довговічності

ПРАЦЮЄМО ПІД КЛЮЧ
• надаємо вигідні ціни роботи за м2 з матеріалами з нанесення декоративної штукатурки та фарби (дивіться прайс-лист нижче в розділі ціноутворення)

• підходимо з душею та вкладаємо позитивну енергію у кожне замовлення

• використовуємо лише преміальні італійські матеріали

• скрупульозно ставимося до всіх дрібниць, тому що з них і складається ціле

• перевершуємо очікування, видаючи кращу якість

• контролюємо кожний етап

• працюємо сім днів на тиждень

Майстерня виконує обробку наступних поверхонь та архітектурних елементів: стіни, стелі, меблі, ліпнина, капітелі, колони, балясини, пілястри, арки, ніші, сходові прольоти в інтер'єрах будинків та квартир.

Великий обсяг нашого бізнесу займає комерційний сегмент, такі організації, як кафе, ресторани, бари, офіси, кінотеатри, бізнес-центри, готелі, готелі, навчальні та дитячі установи, керуючі компанії.

МИ НЕ ОБІЦЮЄМО. МИ РОБИМО СВОЮ РОБОТУ З ГАРАНТІЄЮ ДО 5-ТИ РОКІВ.

Ми пропонуємо послуги з нанесення декоративної, венеціанської штукатурки, декоративної фарби під ключ від професійних майстрів
Варіанти нанесення та оздоблення стін декоративною штукатуркою та структурними фарбами можуть бути найрізноманітнішими. Наші майстри виконують будь-які роботи, від найпростіших до найскладніших композицій із застосуванням авторської техніки та методики. Ми пропонуємо високу якість, здатну задовольнити навіть найвибагливішого замовника. Про рівень майстрів чи фахівців насамперед говорить їхнє портфоліо. Подивіться наші приклади робіт і ухваліть правильне рішення!


ВІДМІТНА ОСОБЛИВОСТІ - ПРАЦЮЄМО З БУДЬ-ЯКИМИ ЕКСКЛЮЗИВНИМИ ФАКТУРАМИ ДЕКОРАТИВНИХ ПОКРИТТІВ ЗА ЗАМОВЛЕННЯ ЗАМОВНИКА. У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНА РОБОТА З ДЕКОРАТИВНОЇ ШТУКАТУРКИ З МАТЕРІАЛАМИ ПІД КЛЮЧ!
Основні види послуг:

1. Нанесення декоративної штукатурки на стіни та стелі з обробкою під натуральне каміння: мармур, граніт, онікс, малахіт, агат та сердолік.
2. Нанесення венеціанської штукатурки на стіни та архітектурні елементи з матеріалами під ключ.
3. Оздоблення фасадів будівель, будівель та інтер'єрів квартир, будинків, котеджів, офісів, кафе, барів, ресторанів, готелів, кінотеатрів, салонів краси фактурною декоративною штукатуркою та фарбою за індивідуальним задумом замовника.
4. Оздоблення декоративною штукатуркою з досягненням виду натурального матеріалу, наприклад шовку, велюру, замші, шкіри, а також ефектів імітації металу (золота, срібла, бронзи, латуні, міді), бетону, під дерево, цегляної кладки, кам'яної поклажі, скелі у приватних та комерційних приміщеннях.
5. Авторське декоративне оформлення, обробка різних поверхонь, наприклад, стін, стель, ліпнини, панно, архітектурних елементів (ніші, карнизи, молдинги, колони, фризи тощо), предметів меблів (комоди, двері, шафи). Основний принцип - нестандартний підхід та найвища якість із застосуванням преміальних матеріалів.
6. Позолочення ліпнини поталлю, сусальним золотом. Патинування ліпнини та розпис декорів (декоративних панелей, панно), а також тонування різних поверхонь.
7. Художній розпис стін та стель, предметів меблів (двері, шафи, комоди) виконуються професійними художниками з досвідом роботи від 10 років. Під час укладання договору надаються безкоштовні ескізи. Ступінь складності будь-яка, аж до музейної якості.

 

Види штукатурок