Декоративна штукатурка » Статті про штукатурку » Трафаретна техніка декоративної штукатурки. Львів.
 

“ Трафаретна техніка декоративної штукатурки. Львів. ”

stars
Трафаретна техніка декоративної штукатурки. Львів.

Трафаретна техніка декоративної штукатурки є однією з найдавніших технік створення малюнка у місті Львів.

Перші приклади знайшли ще в печерах на території Європи, де сцени первісного полювання зображені саме за допомогою трафаретів. У Китаї це мистецтво існує не менше 1,5 тисячі років. У Стародавньому Єгипті процес декорування стін гробниць фараонів багато в чому був пов'язаний із трафаретами. Метод "припороху", яким користувалися при розписах храмів, ні що інше, як варіант трафаретної техніки у декоративній штукатурці.

Трафаретна штукатурка у сучасному дизайні:

Роботу з трафаретною технікою у дитинстві пробувала кожна людина. Доступно, просто та цікаво. Багаторазові трафарети із пластику або трафарети, виготовлені індивідуально, підвладні практично кожному. Трафарети допоможуть розставити акценти в інтер'єрі та оживити його.

Трафаретна штукатурка 

Також трафарети, наприклад бордюри, можуть допомогти розділити відмінні один від одного фактури, тим самим надаючи логічну завершеність будь-якої поверхні. А якщо трафарети потраплять до рук досвідчених художників-декораторів, такий розпис стане подібним до високого мистецтва. Вона заграє незвичайним поєднанням різних фактур та відтінків.

Трафаретна декоративна штукатурка у Львові Трафаретна декоративна штукатурка у Львові

 

Види штукатурок